מכירת החמץ הסתיימה

כמידי שנה, אתר "כיכר השבת", האתר החרדי הגדול והמוביל בעולם, מאפשר לגולשיו  לקראת חג הפסח, למכור את חמצם בצורה נוחה בממשק ידידותי ונוח שנבנה במיוחד עבור גולשי "כיכר השבת".
את החמץ ניתן למכור רבני בד"צ "שארית ישראל" שבנשיאות הגאב"ד הגאון רבי ניסים קרליץ. יצוין, כי דרך בד"צ "שארית ישראל" ניתן למכור חמץ הן במכירת י"ג – שפוטר את המקומות המכורים מבדיקת חמץ והן במכירת י"ד.

המכירה דרך האינטרנט מיועדת לאלו שהזמן דוחקם ואין עתותיהם פנויות כדי למכור את החמץ באופן פיזי אצל הרבנים.

החתום מטה נותן בזה כח ורשות לרבנים חברי בד"ץ שארית ישראל, היינו כולם או אחד מהם הוא או בא כוחו, לעשות בימים י"ג וי"ד ניסן תשע" ט עם כל מיני חמץ, תערובת חמץ וחמץ נוקשה, השייכים לי הידועים ושאינם ידועים לי, ושיבואו לרשותי עד שעת המכירה.

הנמצאים במקומות המפורטים להלן, או במקומות אחרים ברשותי או ברשויות אחרות, הן של אחרים שברשותי, והן אלו שייפו כוחי למכור את חמצם, בכל זה יעשו כאדם העושה בתוך שלו, כולל מכירה הפקר וביטול, הכל כראות עיניהם.

דברי החמץ כוללים: גרעינים וקמחים מחמשת מיני דגן בכל צורה שהיא, לחמים, פירורי לחם, צנימים, ביסקוויטים, מיני עוגות ומאפים, אטריות, פתיתים, חטיפים, ממתקים, ממרחים, שימורים, תבלינים, תמרוקים, תרופות, ויטמינים, שיכר, משקאות חריפים, מאכלי עופות, דגים ושאר בעלי חיים, מניות

מלאו טופס זה בתשומת לב

הטופס התקבל בהצלחה

פסח כשר ושמח!