הביקוש להשקעה בפרוייקט יורק בברוקלין
ממשיך לזנק!

YORK 1 – פרויקט היוקרה של ברוקלין

הנכס הנבנה ברחוב יורק 1 הוא קומפלקס יוקרה ענקי, העתיד לשנות את קו הרקיע של ברוקלין בואכה מנהטן. הנכס ישתרע על שטח כולל של כ-700,35 מ"ר ויקיף 26 קומות, 77 יחידות דיור יוקרתיות מרווחות בנות 1 עד 4 חדרים, משרדים ייחודיים, שטחים ציבוריים וחניון בן 474 מקומות.
קהל היעד של הפרויקט ייהנה מדירות, עם פינוקים רבים לרבות לובי מפואר, בריכה, ספא, מתחם כושר וחדרי באולינג וביליארד. על עיצוב הפנים אחראי הסטודיו הניו-יורקי הנחשב, 'Workstead ,'והמפרט הטכני העשיר כולל את מיטב הטרנדים וחומרי הגלם.
 
בסדנו מעניקה למשקיע הישראלי הזדמנות להרוויח ממיזם בהיקף עצום של כ-5.311 מיליון דולר, הממומן גם על ידי משקיעים מוסדיים וגופים אמריקניים.  ההזדמנויות מסוג זה מגיעות לידינו דרך חברת SIDRE וזאת בזכות קשרים ענפים עם יזמים מובילים. ההשקעה שלנו תופסת נתח קטן יחסית בפרויקט ענק זה, ומאפשרת ללקוחותינו ליהנות מהפוטנציאל הנדיר שלו.

זו ההזדמנות שלך להצטרף כמשקיע
למיזם בהיקף עצום של כ-300 מיליון דולר

החל מ-33,600 $ בלבד!

אין באמור משום התחייבות לתשואות או כדי להעיד על תשואות בעתיד. פרסומי בסדנו מותאמים להנחיות הרשות לני”ע. המידע המוצג אינו מהווה יעוץ השקעות או המלצה בעניין ביצוע עסקה. תחום ההשקעות דורש הבנת הסיכונים ואינו מותאם לכל אדם. ט.ל.ח

שיווק בדיגיטל | 

פנייתך התקבלה בהצלחה

תודה רבה!