לפני שהצרפתים באים וחוטפים… את הקרקע הזאת תרכשו בעצמכם

הקרקע ב"לב המטרופולין" בנתניה נחשבת לאחת מעתודות הקרקע הלוהטות שתמצאו בישראל. התכנית שמקדמת ראש עיריית נתניה, מרים פייארברג, על שטח "לב המטרופולין", הפכה את הקרקעות באזור לכמעט בלתי ניתנות להשגה. חברת הנדל"ן "אורן גרופ" יצאה כעת בשיווק בלעדי של 15 יחידות קרקע בלב האזור המבוקש.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

מי שמכיר את נתניה יודע כי השטחים באזור "לב המטרופולין" נחשבים לכאלה שיעשירו את בעליהם לכשתתחיל להיבנות השכונה העתידית של נתניה.
השטח ממוקם מערבית לכביש 2, כקילומטר וקצת מחוף הים ומוקף בשכונות מיושבות. העיר, הנחשבת לפנינת הנדל"ן של השרון ולבירת ההשקעות של הצרפתים, צפויה להתרחב בכ-50,000 יחידות דיור חדשות בשנים הקרובות ועיריית נתניה מעוניינת להשתמש ב"לב המטרופולין" כבסיס מרכזי להתרחבות העיר.

התוכנית של העירייה, ההזדמנות של המשקיעים הערניים

התכנית, פרי יוזמתה של ראש העיר, מרים פייארבג-איכר, אושרה בפה אחד בוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בנתניה. השכונה החדשה תכלול כ-3,000 יחידות דיור בשילוב פארק יפהפה, מוסדות ציבור, כבישים רחבים ומערך תחבורה מתקדם. על התכנון האדריכלי המרשים הופקד האדריכל עדן בר.

צירפנו כאן את הסרטון מתוך ערוץ היו-טיוב של עיריית נתניה שבו ניתן לראות את התכנית המרשימה שמתוכננת על השטח ואת הקרבה לחוף הים של נתניה:

15 יחידות בלבד הוצאו לשיווק בבלעדיות

חברת הנדל"ן "אורן גרופ" המתמחה בהשבחת נדל"ן בישראל, הקצתה כעת לשיווק 15 יחידות קרקע בלבד בשטח לב המטרופולין.
הקרקעות, שמוצעות כרגע במחירי השקה של 286,000 ש"ח, צפויות להכפיל ולשלש את ערכן עם התקדמות התוכניות על הקרקע.
דירות חדשות באזור מוערכות בכ-2,200,000-2,500,000 מיליון שקל וככל שמתקרבים לחוף הים מחירן עולה. "מי שמכיר את מפת הקרקעות באזורים האסטרטגיים ביותר בישראל, יודע כי מחירי הקרקעות נמצאים בעלייה מתמדת." מסביר צחי אורן, מחברת אורן גרופ, "אנחנו מעוניינים שהמשקיעים שלנו יהיו אלו שזוכים למכור את הדירות היוקרתיות שלהם לצרפתים."

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם

מעוניינים לרכוש בלב המטרופולין בנתניה? השאירו פרטים ונציגי חברת אורן גרופ יחזרו אליכם בהקדם:

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם: