שדרת האופנה של מאמע

לכל אחת יש חלום משלה, בגד משלה, רצון משלה ומלתחה משלה, הכוללת רגעים מתוקים שנאספו מימים שונים מנקודות שונות, 'מאמע' מלווה אתכן להגשמת משאלותיכן.

WhatsApp Image 2018-11-19 at 5.14.09 PM

מאמע בשיתוף פאות רחלי קרן

הענף היוקרתי שעוד לא נאמרה בו המילה האחרונה – רחלי קרן שוברת את המיתוס

יוקרה

נגן וידאו

הרכב המלתחה של האשה החרדית שינה פנים בשנים האחרונות, הנשים מעדכנות מעונה לעונה את המלתחה שלהן ולא מוותרות להתעדכן בחידושי האופנה העדכניים ביותר. גם רשתות האופנה זיהו את השינוי וכיום אשה חרדית יכולה לחדש את המלתחה שלה ברשתות הכי מפורסמות בקניונים הפזורים על פני כל הארץ ולאו דוקא בסמטאות בני ברק או גאולה. מהלך זה גרם להוזלה משמעותית של שוק האופנה החרדי.

לעומת זאת ישנו ענף יוצא דופן שמתנקז כמו פעם לכמות עסקים מותאמות מגזר ומשאיר את הענף על רף מחיר גבוה זהו ענף הפאות ובדגש על פאות הקאסטם. פאת קאסטם הינה מוצר המורכב מחומר גלם איכותי של שיער אדם ,והמחירים בהתאם ורק עולים מעת לעת עקב עלייה מתמדת במחירי השיער בכל העולם. המושג 'קאסטם' מתייחס להתאמה אישית, שורש המילה באנגלית Custom שמשמעותה מותאם. לכן חשוב שהפאנית תהיה מקצועית ותדע לבחור ולהתאים שיער איכותי למראה הפנים.

רחלי קרן פאנית ותיקה המתמחה בייצור תיקון ועיצוב פאות, מצאה דרך לשבור את השוק ועם זאת לשמור על רמת גימור יוצאת דופן תוך הקפדה על איכות השיער ובקרה איכותית על הליך היצירה שלה.

 

"הסוד טמון בהתנהלות הפיננסית של העסק…. אמנם יש כאן סיכון כלכלי שאחרים לא מוכנים לקחת"

הסוד טמון בהתנהלות הפיננסית של העסק. הכסף לרכישת השיער נשלח מראש לסוכנויות השיער הבנלאומיות דבר הנותן גב כלכלי למציאת שיער איכותי צעיר יפה ובריא ללא פשרות על אף שזה דורש אורך רוח מצד היצרניות בארץ .אמנם יש כאן סיכון כלכלי שאחרים לא מוכנים לקחת. ההתנהלות מתבססת על אמונה בין הפאנית לגוזזי השיער. בשיטה זו ניתן להוזיל את מחיר השיער ולמכור פאות יוקרה במחירים מפתיעים

פאת קאסטם בנויה משיער מאד איכותי רך צעיר ללא קשרים לא צבוע ונטול חומרים כימיקלים. השיער נבחר בקפידה רבה מרוסיה ברזיל דרום אמריקה. הפאות מיוצרות בעבודת יד תוך הקפדה ובקרה על כל פרט במבנה הפאה. ככל שהשיער יותר איכותי אורך חיי הפאה ארוך ותהליך ההסתגלות לפאה קליל ונוח. 

פאת קאסטם ניתן  גם לחדש על ידי החלפת רשת ,החלפת סקין, מילוי שיער, חידוש צבע ושיקום שיער – וגם בזה רחלי מתמחה. תוכלו להתרשם ממגוון רחב מאד של פאות קאסטם איכותיות מוכנות מכל הסגנונות בסטודיו של רחלי.

אז אם נמאס לך לשלם מחיר יקר על פאות קאסטם חייגי 0522499956 ונשבור  את השוק ביחד!

לשאלות נוספות ניתן ליצור קשר 0522499956 שעות פתיחה 8:00 עד 19:00

מתוך הקולקצייה החדשה
של רחלי קרן

כל הזכויות שמורות © 2012-2018

מגזין הנשים החרדי