שדרת המעצבות של מאמע

לכל אחת יש חלום משלה, בגד משלה, רצון משלה ומלתחה משלה, הכוללת רגעים מתוקים שנאספו מימים שונים מנקודות שונות, להלן המלתחה.

מאמע בשיתוף נפרטיטי

תכירו את נפרטיטי: בוטיק אופנה שהוקם לפני כמעט 25 שנה בשנת 1994 על ידי המעצבת עדנה פז. עדנה, מקימת ובעלת העסק, התחילה את נפרטיטי כענף בקיבוץ אילון וכיום המותג בבעלותם של עדנה ובעלה גיא, המנהל את החברה.

כל תהליך הייצור, החל בעיצוב ועבור לתדמיתנות, גזירה, תפירה וגיהוץ מתבצע במפעל שבקיבוץ אילון בגליל המערבי, כדי להבטיח את האיכות הגבוהה של הבגדים. את הקולקציות השונות מעצבת עדנה בשיתוף המעצבת גילה גירשטיין וצוות העובדים כולו אשר שותף בהליך היצירה.

החזון של בית האופנה ושל המעצבת עדנה פז הוא יצירת עולם תוכן לנשים ומאפשר להן לממש את עצמן במגוון ממשקי החיים: היום-יום, הקריירה, אירועים ועוד, תוך יצירת לוק עם נוכחות ואמירה אישית. הפריטים בקולקציה מאופיינים בתפירה איכותית במיוחד תוך שימוש בחומרי גלם יוקרתיים וייצור של מעט פריטים מכל סוג, כך שכל אחת יכולה לשמר את הייחודיות שלה מבלי להיתקל באישה עם לבוש דומה, באירוע או בעבודה.

העיצובים של נפרטיטי ושל עדנה כמעצבת מלאים ביצירתיות, דמיון וייחודיות.

בקולקציה החדשה של נפרטיטי ניתן לראות את האומץ של המעצבת עדנה פז, הבא לידי ביטוי בשילובי צבעים עזים המופיעים בפריטים רבים, כך שכל פריט הוא יצירת אומנות ייחודית ומרתקת ביופייה.

בדגמים שבקולקציה רואים גווני צבע בוהקים, גזרות נשיות ומלטפות, רקמות ותחרות, שילובי בדים, גוונים ומרקמים והמון צבע ויצריות מתפרצת. מראה שנות ה-60 מקבל טוויסט עדכני לשנת 2018 ומייצר קולקציה סופר נשית וטרנדית.

 

תפירה איכותית במיוחד תוך שימוש בחומרי גלם יוקרתיים וייצור של מעט פריטים מכל סוג, כך כל אשה יכולה לשמר את הייחודיות שלה מבלי להיתקל באישה עם לבוש דומה, באירוע או בעבודה • "יצירת עולם תוכן לנשים"

הפריטים בקולקציה החדשה של נפרטיטי מגיעים במגוון מידות גדול החל ממידה 42 ועד מידה 54, מתוך רצון להעניק לכל אחת הזדמנות לבטא את הנשיות, התשוקה והיצירתיות שלה. הפריטים בקולקציה כוללים מראה קז'ואל בקו אלגנטי ונוח לצד לוק ערב ואירועים מגוון ומרשים: חליפות, שמלות ערב, בגדי יום יום בקו טרנדי ועוד.  בנפרטיטי מקפידים על חידוש של הקולקציה מספר פעמים בעונה על-מנת לשמר את הרוח הצעירה והעדכנית ולעצב פריטים עכשוויים בהתאם לטרנדים המשתנים בעולם האופנה.

נפרטיטי פתחה חנות אונליין חדשה בה ניתן לרכוש פריטים נבחרים לחצי כאן  

רשימת הסניפים המלאה בסוף הכתבה.

מתוך הקולקצייה החדשה
של נפרטיטי

סניפי נפרטיטי:

קניון אילון – רמת- גן | קניון הדר – ירושלים | קניון רננים – רעננה | קריון – קריית-ביאליק | כברי (ליד נהריה)

לאתר נפרטיטי  לחצי כאן  

ניתן למצוא את אופנת נפרטיטי בחנויות נבחרות ברחבי הארץ.

כל הזכויות שמורות © 2012-2018

מגזין הנשים החרדי