שדרת המעצבות של מאמע

לכל אחת יש חלום משלה, בגד משלה, רצון משלה ומלתחה משלה, הכוללת רגעים מתוקים שנאספו מימים שונים מנקודות שונות, להלן המלתחה.

מאמע בשיתוף so

אני רוצה לספר לכם על המותג SO. מותג טרי טרי שפשוט קולע בול. מי שעומדת מאחורי המותג זו אורית ביטון תושבת פתח תקוה, שממש עכשיו חוגגת 30, נשואה ואם לילד.

“האהבה שלי לעיצוב התחילה לפני 5 שנים כשסיימתי לימודי אדריכלות ועיצוב פנים” היא מספרת “והאהבה לעיצוב אופנה תמיד היתה שם. ידעתי שבמוקדם או במאוחר גם זה יגיע”.

וזה הגיע. לפני 6 חודשים, בעידודו של בעלה, אורית החליטה שהיא הולכת על זה. במלוא המרץ והתשוקה לדבר, היא התחילה ליסוע, לעצב , לייצר וגם בחרה בשם SO. “זה יכול להישמע צעד טבעי ורגיל- להתחיל לייצר בגדים ולהגשים את השאיפה העסקית. אבל מדובר בתהליך מאד מורכב שרק בזכות הרצון הגדול צולחים אותו. אני מברכת על כל שלב שאני עוברת – כי זוהי למידה אחת גדולה – הקשיים של ההתחלה בנו אותי והאתגרים שהם יום יומיים – וכל בעלת עסק יודעת על מה אני מדברת, הם הדבר שהכי מחשל. אני מברכת גם על התמיכה של בעלי שעוזר לי לראות את היופי בכל, ולהתרגש בכל יום ובכל רגע מחדש”.

 

"אני מקפידה על תפירה ובדים איכותיים ועיצובים יחודיים תוך הנגשה ללקוחותי המשוועות לבגדים צנועים ונוחים. חשובה לי לא פחות- הנאמנות והמחירים האטרקיטיביים"

בליין שלה, אורית מבקשת ליצור קו הלבשה נשי, קליל, מלא בסטייל וצנוע. “כך נוצרת שלימות בפשטות. אני מקפידה על תפירה ובדים איכותיים ועיצובים יחודיים תוך הנגשה ללקוחותי המשוועות לבגדים צנועים ונוחים. חשובה לי לא פחות- הנאמנות והמחירים האטרקיטיביים”.

חוויית הקנייה היא מושלמת לא פחות כשמזמינים את הפריטים מהאתר ומקבלים עד פתח הדלת קופסה יפיפייה וניירות מרשרשים כמו שכל אשה אוהבת לקבל.

כדאי לעקוב אחר SO בפייסבוק https://www.facebook.com/SOuniquefashion/

ובאינסטגרם (היכנסו לקישורים).https://www.instagram.com/orit_biton87/

והנה המספר של אורית לבירורים ותיאום הגעה לסטודיו: 0542422054.

וזוהי כבר כתובת האתר של המותג

SO WHAT

מתוך הקולקצייה החדשה
של so

כל הזכויות שמורות © 2012-2018

מגזין הנשים החרדי